נגישות אתר האינטרנט

אנו ב-"בית ויסמן"  מעמידים את ערך שוויון הזכויות והנגישות לאנשים עם מוגבלויות לנגד עינינו ופועלים רבות לאפשר לכלל לקוחותינו לרבות אנשים עם מוגבלויות שונות ליהנות משירותינו. 

הצהרת נגישות האתר [נגיש בקליק]

האינטרנט מהווה כיום את המאגר הגדול ביותר לחופש המידע עבור כלל המשתמשים, ומשתמשים בעלי מוגבלויות בפרט. ככזה, אנו שמים חשיבות רבה במתן אפשרות שווה לאנשים עם מוגבלות לשימוש במידע המוצג באתר, ולאפשר חווית גלישה טובה יותר. אנו שואפים להבטיח כי השירותים הדיגיטליים יהיו נגישים לאנשים עם מוגבלויות, ועל כן הושקעו משאבים רבים להקל את השימוש באתר עבור אנשים עם מוגבלויות, ככל האפשר, מתוך אמונה כי לכל אדם מגיעה הזכות לחיות בשוויון, כבוד, נוחות ועצמאות.

 

שימוש בתוכנת נגישות אתרים "נגיש בקליק" – אתר זה מופעל על ידי תוכנת הנגשה של חברת "נגיש בקליק" ומופעלת באמצעות שרת הנגשה ייעודי. התוכנה מאפשרת לאתר להיצמד להנחיות לנגישות תכנים באינטרנט WCAG 2.1 לרמה AA. התוכנה כפופה לתנאי השימוש של היצרן. אחריות השימוש והיישום באתר חלה על בעלי האתר ו/או מי מטעמו לרבות התוכן המוצג באתר בכפוף ולתנאי השימוש בתוכנה.

כיצד עובדת ההנגשה באתר? באתר מוצב תפריט הנגשה. לחיצה על התפריט מאפשרת פתיחת כפתורי ההנגשה. לאחר בחירת נושא בתפריט יש להמתין לטעינת הדף. התוכנה פועלת בדפדפנים הפופולריים: Chrome,Firefox,Safari,edge,Opera. הגלישה במצב נגישות מומלצת בדפדפן הנפוץ בקרב הגולשים: כרום. בדפדפנים אחרים יתכנו אי תאימות עקב אי תאימות הדפדפנים עצמם לתקן.

הבהרה

חרף מאמצינו לאפשר גלישה באתר נגיש עבור כל דפי האתר, יתכן ויתגלו דפים באתר שטרם הונגשו, או שטרם נמצא הפתרון הטכנולוגי המתאים. אנו ממשיכים במאמצים לשפר את נגישות האתר, ככל האפשר, וזאת מתוך אמונה ומחויבות מוסרית לאפשר שימוש באתר לכלל האוכלוסייה, לרבות אנשים עם מוגבלויות.

שליחת משוב

אנו מקדמים בברכה משוב מהמשתמשים שלנו. אם במהלך הגלישה באתר נתקלתם בבעיה מיוחדת בנושא הנגישות, נשמח לקבלת משוב באמצעות מילוי טופס המשוב שלנו הממוקם בתחתית רכיב הנגישות שלנו.

כאמור, החנות פועלת לחוויית קניה נעימה , נגישה ובשקידה לתחזוקת התאמות ושיפורי נגישות לא רק באתר אלא גם בחנות. כך באותו אופן , באתר האינטרנט בוצעו התאמות נגישות על פי המלצות יועצי נגישות ועל פי הדין והתקינה באופן המאפשר לאנשים עם מוגבלות ליהנות  משוויון זכויות, כך בין היתר האתר תואם את המלצת התקן הישראלי (ת”י 5568) לנגישות תכנים באינטרנט ובהתאם לחוק שוויון זכויות לאנשים עם מוגבלות תשנ”ח- 1998 ולתקנות שהותקנו מכוחו. כחלק מתהליך הנגשת השירות ולא  רק, פועלת החנות באמצעות יועץ הנגישות במלוא המרץ בכדי לאפשר לשירות להמשיך היות נגיש ומקצועי. 

לקוחות נכבדים, כאן המקום לציין כי ככל שקיים או גיליתם ליקוי מסוים או הצעה לשיפור, נודה לכם מקרב לב על הבאת העניין לידיעתנו בהפניית תשומת ליבנו באמצעות כתובת המייל שלהלן: yaakov@wissmann.co.il לצורך העברה לבדיקה וטיפול יועץ הנגישות של החברה

שימוש בתוכנה נגישות אתרים -לצד מאמצינו להנגיש את האתר נגיש עבור כל הדפים שבויש ולעיתים עלולים להתגלות דפים באתר שטרם הונגשו ברמה הטכנולוגית, אך אנו עוקבים מקרוב וממשיכים במאמצים לשפר את נגישות האתר, ככל הניתן ומתוך מחויבות מוסרית לאפשר שימוש באתר גם לבעלי מוגבלויות 

לנוחיותכם להלן להמחשה באמצעות צילומי מסך הנגישות, לרבות הצהרת הנגישות של "נגיש בקליק".

הסדרי נגישות  ויסמן תצוגת רהיטים [בית ויסמן]:

חניית נכים נגישה, מפתחי דלתות ומפלסים נגישים , שירותי נכים נגישים , עמדות שירות נגישות , ריהוט נגיש , לולאת השראה נגישה.

ריכוז תחום הנגישות בחברה

שם : קובי בן סימון

טלפון :  073-2221810

טלפון: 052-6008967

מייל:  koby@shw.co.il

         שירות לקוחות טלפוני נגיש

  • מוקד טלפוני נגיש – המענה הקולי נגיש , המידע מוקלט בשפה ברורה וללא מוסיקת רקע ונציגי השירות הטלפוני עוברים הדרכות לגבי הסדרי הנגישות בכדי להמשיך ולהשתפר.
  • פרטי יצירת קשר חלופיים ליצירת קשר עם מוקד שירות לקוחות במייל   yaakov@wissmann.co.il      בוואטסאפ 052-6009018.