בכדי לשמור על הרהיטים שקנית לשנים רבות, רשמנו עבורך מספר טיפים שימושיים שיבטיחו את תקינותם.

כללי:

מים ורטיבות:  עץ הוא חומר גלם טבעי שמגיב לשינויים סביבתיים כגון חום, לחות, אור, יובש או רטיבות .יש להימנע מלהניח אביזרים לחים/ רטובים על גבי העץ. רטיבות לאורך זמן גורמת לבועות או לסדקים בעץ.

חום:  אין לחשוף את הרהיט לחום ישיר. מומלץ להרחיק את הרהיטים מגופי חימום, רדיאטורים וכל מקור חום אחר.

חשיפה לשמש:  יש להימנע מחשיפת הרהיט לשמש בכדי למנוע סדקים ושינויי טקסטורה. באופן כללי, עם הזמן כל עץ מכהה. ככל שהחשיפה של העץ לאור גדולה יותר, כך גם העץ יכהה יותר.  חלקים חיצוניים יכהו יותר (כגון פלטת שולחן), לעומת חלקים פנימיים שיכהו פחות (כגון הגדלות המאוחסנות בתוך השולחן). כמו כן, חשיפת בדים/ עורות לאור/שמש תגרום לדהייה של הגוון/צבע ועלולים לגרום להיווצרות פערי גוון בין חלקי המוצר.

חומרי ניקוי:  אין להשתמש בחומרי ניקוי המיועדים לניקיון רהיטים. מומלץ לנקות בעזרת מים מזוקקים ומטלית כותנה ולייבש במטלית יבשה, או לחילופין ניתן לנקות בעזרת מגבונים לחים שאינם על בסיס אלכוהול.

סגירת דלתות ומגירות : יש לסגור את מגירות/דלתות בעדינות ולא בטריקה חזקה.

פלטה עליונה : משקל כבד על פלטה עליונה של מזנון, שידה או הקומודה פוגע ביכולת המגירות/הדלתות להיפתח/להיסגר ואף עלול אפילו לגרום לשבר של הפלטה.

אחסון : אסור בשום אופן לשים ספרים בקומודה או במזנון או בארון או כל פריט אחר עם משקל גבוה. הקומודה מיועדת אך ורק לבגדים וכל פריט אחר עלול לגרום לכיפוף המדפים והמגירות. במידה וברצונכם לאחסן ספרים, עליכם להיוועץ טרם הרכישה עם המוכר ולהתאים את הרהיט למטרה מיועדת זו.

משקל – מדף יכול לשאת עד מקסימום 10 ק"ג.

ארונות:

הזזת ארונות : אין לגרור את הארונות בשום אופן. גרירה תגרום לארון לצאת מאיפוס ולעיתים אף להישבר. במידה ואתם מעוניינים להזיז את הארון, יש לעשות זאת בעזרת 2 אנשים לפחות! יש להוציא מהארון את תכולתו לפני הזזה. הזזת הארון חייבת להתבצע באחיזה מתחתית הארון בלבד! כל אחיזה שאינה תואמת הוראות אלו, עלולה להזיק לתקינות הארון.

גג הארון : אין להניח חפצים על הארון! משקל כבד על גג הארון פוגע ביכולת הדלתות להיפתח/להיסגר ואף עלול אפילו לגרום לשבר של הגג.

חדרי שינה:

הזזת מיטה ומוצרים נלווים : אין לגרור את המיטה, הארוניות והקומודה בשום אופן. גרירה תגרום למיטה או לשאר המוצרים לצאת מאיפוס ולעיתים אף להישבר. במידה ואתם מעוניינים להזיז את המיטה, יש לעשות זאת בעזרת 2 אנשים לפחות! יש להסיר מהמיטה משקל כבד לפני הזזה כמו מזרנים, תכולת ארגז אחסון וכו'.

מערכות ישיבה:

הזזת מערכות ישיבה: אין לגרור את מערכת הישיבה או הכורסא בשום אופן, גריגה עלולה לשבור את רגלי הסלון ולנתק את גוף הסלון והמבנה שלו. במידה ואתם מעוניינים להזיז את מערכת הישיבה, יש לעשות זאת בעזרת 2 אנשים לפחות! כמו כן, אסור לגרור את הסלון או הספה מידיות הסלון או הכורסא.

פינות אוכל:

שולחנות אוכל: יש להקפיד לא להניח גופים חמים או קרים על פלטת השולחן. השולחנות עשויים מעץ טבעי וברובם מצופים בציפוי פורניר עץ טבעי, ולכן גופים חמים או קרים עלולים ליצור כוויה וצריבה של העץ וכמו כן הבדלי גוונים בין הפלטה לאזור שנפגע.

הזזה ופתיחת שולחנות אוכל: אין לגרור את שולחן האוכל בשום אופן. גרירה תגרום לשולחן לצאת מאיפוס ולעיתים אף להישבר. במידה ואתם מעוניינים להזיז את השולחן, יש לעשות זאת בעזרת 2 אנשים לפחות! כמו כן, יש לוודא טרם פתיחת פלטות ההגדלות כי הנעילה משוחררת. פתיחת הפלטות במצב נעילה עלול לגרום לשבירת מסילות הפתיחה.

לקבלת המבצעים החמים ביותר!!

הירשמו לניוזלטר שלנו  ותמיד תהיו מעודכנים!