122132

המדריך השלם לניקוי והסרת כתמים

כשאנחנו מעצבים את הבית, אנחנו נותנים משקל רב לסלון. בסוף, זהו חלל ציבורי שבו מתכנסת כל המשפחה או החברים. כולם אוהבים לשבת בסלון – על הספה אנחנו נחים אחרי יום עבודה ארוך, צופים בסרט אחרי שהילדים הלכו לישון ומארחים את המשפחה והחברים. אבל מה לעשות שאחרי שנתיים – שלוש, הסלון כבר לא נראה כמו שהוא… Read more »

unnamed-5

סקירת היצע המזרונים בשוק, איך לא תרגישו בלילה את העדשה

רבים טוענים שאחד המפתחות העיקריים לבריאות טובה ואיכות חיים גבוהה, הוא שנת לילה טובה. כמות שעות השינה שלנו ואיכות השינה נובעים מגורמים רבים, אך אחד הגורמים המשמעותיים שיטיבו עם שנת הלילה שלנו ובו אנחנו יכולים לשלוט הם מזרונים.   תחום סביבת השינה התפתח משמעותית בשנים האחרונות. טכניקות חדשניות, וחומרי גלם חדשים הפכו לשחקן המרכזי בכל הקשור… Read more »

unnamed-1

חדר שינה – לישון כמו הורים

הולכים לעבודה בבוקר, דואגים לכלכלת הבית, מקפידים על חינוך וטיפוח הילדים, קופצים מעיסוק לעיסוק בשגרת חיים אינטנסיבית. כולנו הורים, בעלי משפחות, מכירים בכך שילדים הם שמחה, אבל בתוך תוכנו מפנטזים על קצת מנוחה. במציאות המודרנית של ימינו, חלל הבית המשפחתי מכיל נפח בלתי מבוטל של תתי חללים ציבוריים, כמו הסלון, המטבח, פינת העבודה והאכילה. ובסוף… Read more »

fabric

בדי ריפוד ניקוי ושמירה לאורך זמן

בויסמן אנו משתמשים בבדים פרקטיים וקלים לניקוי, ולכן בטיפול מסור ונכון תוכלו לשמור ולהנות ממערכת הישיבה (סלון) שנים רבות.

לכל סוג לכלוך הטיפול שלו

לכלוך מוצק: חול, אבק, שערות, שאריות אוכל וכו'… הטיפול הוא תחזוקתי שוטף בכל שבוע, הפעולה כוללת שאיבה יבשה בעזרת שואב אבק סטנדרטי.

כתמים נקודתיים: נוזלים שנשפכים על הספה במהלך השימוש כמו: כתמי אוכל ושתייה, פליטות של תינוקות, גריז, סימני עיתון, טושים, מסטיק, דיו, יין, דם והרשימה עוד ארוכה ומגוונת.. זהו למעשה סוג הלכלוך הנפוץ ביותר והטיפול הוא תחזוקתי מיידי. עלינו לקחת בחשבון כי לתוצאת הניקוי ישנם משפיעים רבים ופעולות של עשה ואל תעשה…

fabrics

הסבר על סוגי בדים שונים

בויסמן אנו מציעים ללקוחותינו מגוון גדול של בדי ריפוד ממיטב ייבואני הבדים בארץ, להלן הסבר על בדים שונים:

בדי ריפוד טבעיים – בדים העשויים מסיבים טבעיים כגון כותנה ופשתן. יתרונם העיצובי הוא שהם יפים ונעימים מאוד למגע. חסרונם הבולט הוא בתכונתם האורגנית לספוח נוזלים ולכלוך ובשל כך הינם קשים לניקוי. בדרך כלל פותרים חלקית את הבעיה על ידי ציפוי הבד בחומרים היוצרים אטימה (סקוטש גארד /ציפוי טפלון-ריסוס שכבת חומר מגן המונע חדירת נוזלים), אולם האפקט אינו נשמר לאורך זמן ויש לחזור על התהליך. כמו כן, הבדים אינם שומרים על צורתם המקורית, יתכן ויתכווצו, יתרחבו ואף יסבלו מדהיית גוון …